Kurumsal

Hakkımızda

25 Yıllık tecrübe, novax da bir araya geldi. İşte bunun hikayesi.

Firmamız 1996 yılında bir eleman ile 20 metrekarelik bir dükkanda ticari hayatına başlamıştır. 1998 yılında Yamanlar Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti ismini alarak kurumsal bir kimliğe kavuşmuştur. İstikrarlı ve düzenli çalışma anlayışı ile şu an 2021 yılı sonu itibari ile 15 bin metrekare alanda 18 bin çeşit ürün ile hizmet vermektedir. Firmamızın başarısının arkasında gerçek verimlilik, yönetim sistemi, kaliteli ürün gamı, eğitimli insan gücü, gelişmiş teknoloji ve modern yönetim sistemleriyle daha fazla müşteriye ulaşarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemesi vardır.

Firmamızda, teknik hırdavat, el aletleri, inşaat malzemeleri, elektrikli el aletleri, izolasyon, nalburiye, mobilya aksesuarları, bahçe sulama ekipmanları, iş güvenliği ekipmanları gibi ürün grupları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bayiliğini yaptığımız markaların bazıları Kale Kilit, Atlas Zımpara, Bosch, Nobel, Novax, Akçalı, Permolit, İzeltaş, Yaparlar, Meridyen, Makita, Akfix, RtrMax, Yakar, Semak, Ma-de, Five Star, Beybi, Dekor ve Karbosandır. Bu markaları tercih sebeplerimiz kalite, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliktir.

Firmamız gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bulunduğu bölgede güvenilir ve geniş kitlelere ulaşabilen iş ortaklarımız ile çalışmayı tercih ediyoruz. Karadeniz Bölgesinde 2500 adet müşteri kapasitesine sahip olan firmamız, iş ortaklarını her geçen gün arttırmayı ve son tüketiciye en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.

Mükemmeli Aramayan Bir Yapı Sürekliliğini Koruyamaz